Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Monument Valley apk

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Monument Valley apk

 

İşte Monument Valley apk sizi ilginç bir oyun deneyimi ile karşı karşıya getiriyor. Prince of Persia’yı hepimiz hatırlarız. Duvarlarda yürüdüğümüz, tuzaklardan kaçtığımız. Bu oyun bir nevi ona benziyor; çok daha sakini ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir oyun.Oyun Adı Monument Valley

 

Kategori: Android Oyunlar İndir

Oyun Türü: Puzzle

Çıkış Tarihi: Mayıs 2014

Dil: İngilizce

Boyut: 23 MB

Yapımcı Firma : Ustwo

Dosya Türü: .apk


Oyun İçi Görüntüler
Monument Valley apk

 

Monument Valley apk

 

Monument Valley apk

 

Oyunda bize bir prenses eşlik ediyor. Çeşitli tuzaklardan, yaratıklardan kaçarak tepeye tırmanıyoruz. Oyunun müzikleri çok sade ve güzel seçilmiş. Tek elle oynanabilmesine artı bir özellik diyebilir miyiz bilmiyorum ama sakin olması sayesinde yürürken bile oynayabilirsiniz. Yani tüm dikkatinizi oyuna vermenize gerek yok. Grafiklerinin daha iyi olmasını beklerdim ancak bu oyundan grafik istemekte mantıksız olur.
Oyunun oynanışına gelecek olursak. Ufak parçalara mutlaka dikkat etmelisiniz. Yoksa saatlerce etrafta dolanıp bölümü geçemeden sıkılıp kapatabilirsiniz. Eşyaları hareket ettirmeniz, bir vanayı açmanız veya kapatmanız bölümü geçmenize neden olacağından ufak ipuçlarını kaçırmayın derim.

Kurulumu

Monument Valley v2.0.33 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ustwo.monumentvalley” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Monument Valley v2.0.33 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Youtube Videosu
 

Monument Valley apk BENZER İÇERİKLER
Monument Valley apk YAPILAN YORUMLAR