Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot V2.0 Full İndir Tek Link (2015 )

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Genel
  • İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot V2.0 Full İndir Tek Link (2015 )

İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot V2.0 Full İndir Tek Link (2015 )
izmir Teknik Destek MultiBoot Usb V2 Türkçe 2014 full tek link indir

İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot V2.0 full olarak tek link halinde indirilmeye hazır bir şekilde karşınızda. İzmir teknik destek ekibi bu işi biliyor diyebilirim artık 🙂 Usb multiboot menüler gerçekten bazen bir teknik servisin yapabileceğinden daha çok şey yapabiliyor. Bu multiboot sisteme hakim olduğunuz yani iyi bir şekilde kullanmasını bildiğiniz zaman bilgisayarınızın bir çok sorununu bu usb multiboot menü ile giderebilirsiniz.

Örneğin bilgisayarınıza format attıktan sonra acronis ile yedek alıp bir kenara koyduğunuzda çok ilerleyen zamanlarda bilgisayarınızı açamaz olduğunuzda bu teknik destek özelliği taşıyan usb multiboot menü yazılımı devreye giriyor. Bilgisayarınızı bu sistem ile başlatıp boot menü ekranına düştüğünüz zaman acronisi açarak daha önce aldığınız yedeği acronise göstererek format attığınızı ilk ekrana dönebilirsiniz. Yani düşünün ki bilgisayarınız çöktü ve siz sıfırdan format attınız. Acronis ile yedeği geri yüklemek en fazla 15 dk. Tabi bu bilgisayarınızın özelliklerine göre daha erken de bitebilir daha geç de.

Acronis işin en basiti diyebiliriz. Bu multiboot menüyü hazırlayan arkadaşlarımız içerisine live xp ve live windows 7 de eklemişler. Live xp demek xp yi kurmadan, bilgisayarı xp ile açmaktır. Diyelim ki yine bilgisayarınız çöktü ve öncesinde xp idi, live xp ile bilgisayarınızı açarak kurtarmak istediğiniz dosyalarınızı d driversüne veya harddiskinize veya bir usb belleğinize yedekleyebilirsiniz. Aynı şekilde live windows 7 ile de bu işlemleri yapabilirsiniz. Tabi yalnızca veri kurtarmak için değil farklı işlemleriniz için de gerekebilir. Bence hepsini deneyip tecrübe sahibi olun.

Arakadaşlarımızı driverleri unutmayıp bir de driverpack solution 14 407 eklemişler. Format sonrası driver ile uğraşmaktan kurtulmanız için ideal bir çözüm. Dirverpack solutionda driver konusunda yok yok diyebiliriz. Hemen hemen tüm driverleri içirisinde barındırır ve yasal bir programdır. Özellikle bilgisayarcıların ve internet kafecilerin kullandığı bir yazılımdır. Format sonrasında driverlerinizi kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Format sonrası programlar da düşünülüp 69 adet katılımsız program eklenmiş. Katılımsız programlar otomatik olarak kurulduğu için sizi uğraştırmaz, probox ile tek tıklama yaparak aynı anda sırası ile onlarca program kurulumu yapabilirsiniz. Unutmayın ki katılımsız programların kurulumunu yapmadan önce anti virüs programınızı devre dışı bırakınız. Ayrıca katılımsız programların hemen hemen hepsinde anti virüs programları uyarı verebilir bu normaldir, çünkü katılımsız programlar otomatik olarak kurulum için ayarlanmıştır ve anti virüs programları otomatik kurulumlardan hiç hoşlanmazlar 🙂 Programların hepsi katılımsız ve full dür.

Multibootu usb ye nasıl yazdıracağınız hakkında dosya içerisinde anlatımlar mevcut.

Multiboot İçeriği:
Windows 8.1 Tüm Sürümler
Windows 7 Tüm Sürümler
Windows XP SP3 x86 – Professional
Windows XP SP3 x86 – Professional – Driverli
Windows XP SP3 x86 Super Blue
Live Windows 7
Live Windows XP
Slax Wifi
Acronis Disk Director Suite 11
Acronis True Image
Windows Şifre Kırıcı
Hiren’s Boot Lite 15.1
Windows98 Başlandıç Disk

İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot V2.0 Full İndir Tek Link (2015 )
İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot V2.0 Full İndir Tek Link (2015 )
İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot V2.0 Full İndir Tek Link (2015 )

İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot V2.0 Full İndir Tek Link (2015 )

İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot V2.0 Full İndir Tek Link (2015 ) YAPILAN YORUMLAR