Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows Vista AIO x64 (64-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows Vista AIO x64 (64-bit) Türkçe
 
Windows Vista AIO x64 (64-bit) SP2 Türkçe   
     “All in one” nin kısaltılmışı olan ve Türkçe’de “Hepsi bir arada” anlamına gelen aio, aynı ya da farklı şirketlerinizin, birden fazla programı içinde barındıran ve tek arayüz üzerinden kullanıcıya programları kurma imkânı sunan, içindeki programları tek tek veya topluca yükleme seçeneği bulunan ön yüklemeli CD (.iso) veya program (.exe) formatında oluşturulan programların bütününe denir.

     Windows Vista All İn One (64-bit) ,işletim sistemi, işlemcisi 64 bit mimariyi destekleyen bilgisayarlarda kullanılmak üzere, içerisinde Windows Vista’nın tüm sürümlerini barındıran ve tak-çalıştır olarak, kullanıma ve bilgisayara kurulum için hazır olan CD veya program formatında oluşturulmuştur.

     Hazırlanan bu formatın içinde Windows Vista (64-bit)’ in bütün sürümleri olan;
     Windows Vista Ultimate SP2 (x64),
     Windows Vista Home Premium SP2 (x64),
     Windows Vista Busines SP2 (x64), bulunmaktadır.

     Microsoft Şirketi, Windows Vista (64-bit) Service Pack 2’yi 19 Mayıs 2009 tarihinde piyasaya çıkarmış ve 22 Haziran 2009 tarihinden itibaren de, içerisinde Türkçe dil desteği de dâhil 36 dilde yayımlanan “Wave1” sürümünü de kullanıcıların indirimine sunmuştur.

     Windows Vista All İn One (64-bit), içerisinde bir dizi güvenlik ve diğer düzeltmelere ilaveten yeni özellik olarak eklenen; SP1 sistemleri için tek başına güncelleştirme olarak kullanılabilecek olan Windows Search 4.0, Bluetooth 2.1 kablosuz desteği için özellik paketi ve Blue-ray ortamı üzerine veri kaydının yanı sıra faal Wi-Fi bağlantılarının devamı için WCN  ile Wi-Fi yapılandırmasını basitleştirdi. exFAT dosya sistemi için UTC zaman desteği sağladı ve Windows Media Center (WMC) için TV içerik korumasını arttırdı.

     Windows Vista (64-bit) SP2 ile iyileştirilen güç yönetiminin, bazı yapılandırmalar da orijinalden % 10 daha fazla performans ve verimlilik sağladığı görülmüştür. 

İndir:
Windows Vista AIO x64 (64-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows Vista AIO x64 (64-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows Vista AIO x64 (64-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR