Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 7 Starter x86 (32-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 7 Starter x86 (32-bit) Türkçe
 
Windows 7 Starter x86 (32-bit) SP1 Türkçe
Teknolojinin günümüzde geldiği yerde bilgisayarlar ve akıllı cihazlar insanlara çok farklı imkânlar sunmaktadır. Geliştirilen akıllı cihazların yanında bu cihazları yüksek performanslarla kullanabilmek için belli yazılımlara ihtiyaç vardır. Ve işletim sistemleri bilgisayarınızı çalıştıran ana yazılımdır. En çok tercih edilen yazılımlar arasında yer alan Windows sürümleri sürekli geliştirilen yeni sürümleri ile de yenilikleri öncü olmaktadırlar. Windows 7 starter ise genellikle diz üstü bilgisayarlarında hazır olarak gelen, sadece belge oluşturabilen ve internette gezinme sağlayan çok fazla özelliği bulunmayan Windows 7 nin ilk sürümüdür.

Başlangıç sürümü olan starter de müzik de dinleyebilirsiniz. Ev grubuna bağlanma özelliği de bulunan işletim sisteminden daha fazlasını istiyorsanız mutlaka üst sürümleri denemelisiniz. İhtiyaçlarınız çerçevesinde internete bağlı olduğunuz ortamlar da çok pratik bir şekilde yükseltme yapabilirsiniz. Windows 7 starter (32-bit)  işletim sistemi desteği olarak 32 bit desteği kullanır. Ayrıca Explorer sürümlerinden 8’in kullanıldığı işletim sisteminde tema değiştirmek istediğinizde sadece pencereleri renklendirebilirsiniz. Bu açıdan iskelet bir sistem olan starter media player 12 yi kullanarak müzik dinlemenize ve video izlemenize izin vermektedir. ancak canlı tv de izleyebileceğiniz media center uygulaması için Premium sürümünü indirerek pek çok ihtiyacınız için farklı özellikleri bulunan bir işletim sistemine sahip olabileceksiniz.

Açabileceğiniz program sayısında kısıtlama olmasa da 2 gb ram desteklediği için aynı anda çalıştırmaya çalışacağınız uygulamaların performansın da düşüklük oluşturacaktır. Ayrıca XP de çalışan pek çok programı da çalıştırabileceğiniz starter sürümü çok fazla işlem yapmadığınız diz üstü bilgisayarlarınız için yeterli olsa da farklı ihtiyaçlarınız oluştuğunda ev kullanıcısı da olsanız size yetmeyecektir. Bu açıdan yükseltme yapabilmek için çok fazla çeşidi bulunan Windows 7 sürümlerinden biri mutlaka ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

İndir:
Windows 7 Starter x86 (32-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 7 Starter x86 (32-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 7 Starter x86 (32-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR