Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 7 Home Basic x86 (32-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 7 Home Basic x86 (32-bit) Türkçe
 
Windows 7 Home Basic x86 (32-bit) SP1 Türkçe
İşletim sistemleri kullanıcı ile bilgisayarlara arasındaki bağlantıyı kuran yazılımlardır. En yaygın kullanım ağına sahip Windows 7 home basic ev kullanıcılarının ihtiyacı olan temel özellikleri içerir. Bilgisayarda çok fazla ayrıntı ile uğraşmayan bireyler için yeterli özelliklere sahiptir. Farklı ihtiyaçlar oluşması durumunda üst seviyedeki sürümlere yükseltilebilmektedir. Starterin bir üst sürümü olarak farklı özelliklere sahiptir. Özellikle note book bilgisayarlar için yeterli özelliklere sahip işletim sistemi internet kullanımı için idealdir.

Windows 7 home basic (32-bit) işletim sisteminin 32 bit desteği olduğu gibi 64 bit desteği de bulunan farklı bir çeşidi de bulunmaktadır. İşlem yoğunluğunuza göre seçebileceğiniz seçenekleri ile kullanımınızda size istediğiniz rahatlığı verebilecektir. Ev grubu bağlanma özelliği ile istediğiniz farklı cihazlara bağlanabilirsiniz. Aynı starter de olduğu Internet Explorer 8 sürümünü kullanmaktadır. Media player 12 de yine eğlence için aradığınız pek çok özelliği bulabileceksiniz. Masaüstü pencere yöneticisi özelliği ile açtığınız birden fazla uygulama arasında çok farklı çok pratik geçiş imkânları sunarak kullanıcılarına çok farklı deneyimler yaşatacaktır. Windows mobility özelliği de diz üstü bilgisayar kullanıcıları için hızlı menü niteliğindedir. En çok ihtiyacınız olan bütün özellikler aynı ekran üzerinden ulaşma imkânınız olacaktır.

Windows 7 home basic özellikle görsel açıdan farklı özelliklerle donatılmış. Hatta ön izleme niteliğindeki bu özellikler üst sürümlerde çok profesyonel bir hal almaktadır. Windows aero özelliği tam anlamı ile kullanılmasa da masaüstü deneyiminizde çok önemli yenilikler getirecektir. Farklı grafiksel özelliklerle donanan görsel zenginlikler masaüstü kullanımlarının standartlarını değiştirecek yeni bir adım olacaktır. Daha çok amatör kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan home basic, profesyonel anlamda farklı ihtiyaçlar olduğunda üst sürümlere yükseltilmesi gerekecektir. Windows 7 üst sürümlerinde çok farklı seçenekler bulabileceksiniz. bu sayede aradığınız özelliklere göre en ideal seçeneği bularak online olduğunuz her ortamda rahatlıkla yükseltme işlemi yapabileceksiniz.

İndir:
Windows 7 Home Basic x86 (32-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 7 Home Basic x86 (32-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 7 Home Basic x86 (32-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR