Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 7 Home Premium x86 (32-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 7 Home Premium x86 (32-bit) Türkçe
 
Windows 7 Home Premium x86 (32-bit) SP1 Türkçe
Gelişen teknolojik olanaklar insanlara farklı imkânlar sunarak günlük yaşama çok daha fazla konfor sunmaktadırlar. Özellikle bilgisayarla uzay çağı denilen teknolojinin doruk noktası olan bir döneme gelinen noktada insanlar çok daha gelişmiş olanaklarla tanışmış durumdadırlar. Windows 7 home Premium (32-bit) ise bilgisayarların lcd ekran televizyonlarla muhteşem uyumu için geliştirilmiş bir yazılımdır. Masaüstü uygulamaları için tasarlanmış aero özelliğine bu sürümde tam destek verilmektedir.

Bu özellikte küçük animasyonlar, yarı saydam pencereler kullanıcılarına farklı bir dünyanın kapısını aralayacaktır. En beğenilen kullanım imkânı ise programların üzerine geldiğinizde oluşan ön izlemeler olacaktır. Dosyaların içine girmeden içindekileri görerek işlemlerinizde hız ve pratiklik kazanacaksınız. Ayrıca bu görsel şölen shake ve peek özelliği sayesinde masaüstündeki dağınıklıkta sona ermiş olacaktır. Home basic de bulunan media player 12 ve Explorer 8 uygulamaları ile windows 7 home Premium (32-bit) ev kullanıcılarının tv bağlantılarında zengin uygulamaları ile tv-bilgisayar arasında istediğiniz bütün uygulamaları rahatça kullanabilirsiniz. Ev grubunda bu oluşturma ve bağlanma özellikleri kullanıcılarına sunduğu kolaylığın yanında çoklu dokunuş özelliği ile kullanıcılarına konforun doruklarına çıkarabilecektir. Kullanıcıların en seveceği özelliklerden olan çoklu dokunuş daha çok note book lar için tasarlanmıştır.

Premium oyunları evinizin her üyesinin favorisi olurken televizyonda geniş ekranlarda oyanayabilme imkânı ile de oyun zevkinize farklı bir bakış açısı sunacaktır. Windows 7 home Premium (32-bit) şüphesiz ev kullanıcıları için tasarladığı windows media merkezi sayesinde en keyifli vakitlerin en başarılı mucidi olacaktır. Ev kullanıcıları için yeterli özelliklere sahip olsa da profesyonel anlamda kullanmak isteyenler için eksiklikleri bulunabilir. Bu açıdan windows 7 nin farklı sürümlerini kullanabilme imkânınız var. Çünkü bütün farklı kullanıcılar için farklı sürümler için geliştirilmiştir.

İndir:
Windows 7 Home Premium x86 (32-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 7 Home Premium x86 (32-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 7 Home Premium x86 (32-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR