Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 7 Home Premium x64 (64-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 7 Home Premium x64 (64-bit) Türkçe
 
Windows 7 Home Premium x64 (64-bit) SP1 Türkçe
Microsoft her geliştirdiği işletim sistemini bir öncekinden üstün özelliklerle donatarak yükseltmektedir. Bu açıdan özellikle 32 bit işletim sistemi desteği olan sistemler register kayıtları düşük olduğundan aldıkları veriyi işleyebilmek için parçalara ayırmak için oldukça fazla çaba harcar ama 64 bit desteği sunan işletim sistemleri register alanlarını büyüterek işlem yoğunluğu çok olsa da çok daha hızlı olabilecektir. Windows 7 home Premium (64-bit) hızı ile yoğun işlem yapan kullanıcılarında dostu olarak aero özelliği ile farklı görünümü ile kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Özellikle dosyaların içini görebilmek için üzerini imleci getirmeniz yeterli olacaktır. Geniş bir şekilde ön izlemesini görebileceksiniz. Ve çok daha pratik olarak işlemlerinizde daha fazla hız sağlayacaksınız.

Ev grubu için geliştirilen bu sürümde oluşturma ve bağlanma özellikleri ile televizyon bağlantılarınızda farklı kolaylıklar sunacaktır. Windows 7 home Premium (64-bit) Windows media center özelliği ile video, müzik ve Premium oyunları geniş ekranda konforlu kullanım kolaylığı ile büyük ekranda izleme keyfi bulabileceksiniz. Resimlerinize televizyon ekranınızda bakabilir, seçtiğiniz videoları farklı bir görüntü kalitesi ile izleme imkânı bulabileceksiniz. Televizyon bağlantısı için farklı kullanım kolaylıkları sunan home Premium ev kullanıcıları için ideal bir seçenek olacaktır. Farklı her ihtiyaç için geliştirilen sürümlerin yer aldığı Windows 7 işletim sistemi farklı bütün kullanıcıların ihtiyaçlarını düşünerek her ihtiyaca özel sürümler geliştirmiştir.

Çoklu dokunuş özelliği ile de kullanıcı dostu bir işletim sistemi olan windows 7 home Premium (64-bit) home basic de bulunan temel uygulamaları da içermektedir. Basic sürümüne göre geliştirilen özellikleri ile ev kullanıcılarına farklı konforlar sunan Premium daha az zamanda daha çok iş yapabilmektedir. 64 bit desteği de önemli bir artı olduğundan 4 gb ve üzeri ram kullanım imkanı sunacaktır.

İndir:
Windows 7 Home Premium x64 (64-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 7 Home Premium x64 (64-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 7 Home Premium x64 (64-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR