Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 7 Professional x86 (32-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 7 Professional x86 (32-bit) Türkçe
 
Windows 7 Professional x86 (32-bit) SP1 Türkçe 
İşletim sistemleri ev kullanıcıları için çok önemli olsa da iş kullanıcıları için hayati önem taşımaktadır. Ev kullanıcıları için tavsiye edilmez çünkü ofisler için özel tasarlanan özellikleri bulunmaktadır. Windows 7 professional (32-bit) home Premium da olan bütün özellikleri taşımaktadır. Özellikle aero özelliği ofis kullanıcılarına çok daha fazla pratiklik sağlayacaktır. Farklı olarak yönetimsel özellikler eklenmiştir. Windows server alan desteği özelliği ile işyerlerinde ağa bağlı bütün kullanıcıları yönetebilme imkanı sunacaktır. Uzak masaüstü server desteği vermesi de çok önemlidir. Çünkü özellikle geniş bir ofisiniz ve belli sayıların üzerinde çalışanlarınız mevcut ise oluşabilecek her sorunda anında ulaşarak iş akışında oluşabilecek sorunları anında engellemiş olacaksınız.

Windows 7 professional (32-bit) işletim sistemi yerel yazdırma farkındalılığı da sağlarken aynı zamanda şifrelenmiş dosya sistemi de mevcuttur. Yazdırma ve sunum kolaylıkları ile de tam bit profesyonel olan işletim sistemi işletmenizin yönetim alanı için en ideal seçenek olacaktır. En profesyonel yardımcınız olacak olan professional, kurduğunuz iş ağında sorunsuz çalışarak ve yüksek kapasiteli özellikleri destekleyerek gereken hızı ve pratikliği size sunacaktır. 32 bit desteği ile de işletmenizin iş yoğunluğuna göre oldukça yüksek performans sağlayacak olan windows 7 professional (32-bit) işletim sistemi işletmenize çok ideal kullanım imkânları sunacaktır.

En kullanışlı özelliği uzak masaüstü server desteği olsa da genel olarak çoğu işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasite olmaktadır. Tam teşekkülü iş ortağınız olarak tüm işlerinizde en profesyonel yardımı bulacaksınız. Bu açıdan profesyonel bir iş yerine sahipseniz yönetim bilgisayarınız için en uygun işlerim sistemi professional olacaktır. Eğer sisteminize 32 bit desteği sunan versiyonu ağır gelecekse, 64 bit desteği sunan seçeneğini de iş yerinizde size sunduğu farklı avantajları ile kullanabilirsiniz.

İndir:
Windows 7 Professional x86 (32-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 7 Professional x86 (32-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 7 Professional x86 (32-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR