Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 7 Professional x64 (64-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 7 Professional x64 (64-bit) Türkçe
 
Windows 7 Professional x64 (64-bit) SP1 Türkçe
Eğer işletmeniz geniş bir ağa sahipse kasılmaları engellemek için yönetim alanında windows 7 professional (64-bit) geniş register kayıtları ile ihtiyaçlarınızı tam anlamı ile karşılayabilecektir. Özellikle aero özelliği ofis kullanıcıları için aradıklarını hemen bulmalarını sağlayacak çok önemli bir özellik olacaktır. İmlecin üzerinde bulunduğu dosya içeriği büyük olarak ön izleme şeklide bakarak aradığınız dosyayı çok rahat bir şekilde hemen bulabileceksiniz.

Windows 7 professional (64-bit) windows server alan desteği vererek ofisinizde bulunan bütün bilgisayarların bağlanabileceği kapasitesi çok yüksek bir yöneticiniz olacaktır. iş yükünüz ne olursa olsun kapasitesi ile domaine girebileceği için merkezi olarak yönetme imkanı sunabilecektir. Uzak masaüstü ağınızdaki tüm bilgisayarlara anında bağlanarak yönetici konumumdaki yetkilerle bütün işler üzerinde tek kontrol merkezine sahip kullanıcı yönetici bilgisayarı olacaktır. Bu açıdan sorun olan noktaya anında bağlanarak soruna anında müdahale imkânı oluşturacaktır. Yerel yazdırma farkındalığı ile ofisinizin tüm yazdırma işlemini bir alandan yapabilme imkânı da sunacaktır. Şifrelenmiş dosya sistemi sayesinde en önemli dosyalarınızın zarar görmesi kesinlikle engellenecektir.

Sunum modu ile de işlerinizde büyük kolaylık sağlayacak olan windows 7 professional (64-bit) işletim sistemi ram olarak da çok yüksek kapasiteleri destekleyebilecektir. Profesyonel işletmelerin ihtiyacı olan işletim sistemi çok kullanılan özellikleri ile de en yaygın kullanım ağına sahiptir. Türkçe yaması ile de sunulan sistemin menüleri tamamen Türkçe olmaktadır.  Premiumun bütün özelliklerine de sahip olan profesyonel 64-bit gelişmiş özellikleri ile de her iş ortamına çok iyi uyum sağlayabilecek kapasitedir. Ancak ev kullanıcıları için gereksiz özellikler içerdiğinden ev kullanıcıları için pahalı ve gereksiz bir seçenek olacaktır. ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak kendiniz için en uygun işletim sistemini seçerek kullandığınız cihazdan maksimum verim almanız mümkün olabilecektir.

İndir:

Windows 7 Professional x64 (64-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 7 Professional x64 (64-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 7 Professional x64 (64-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR