Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 7 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 7 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe
 
Windows 7 Enterprise x86 (32-bit) SP1 Türkçe

Farklı özelliklere sahip işletim sistemleri farklı kullanıcılar için tasarlandığından kullanımı için tasarlandığı kitle haricinde kullanıldığında sistemde kasılmalar meydana gelebilir. Ama farklı özelliklerin bir arada kullanmak isteyen kullanıcılar için de oluşturulan windows 7 enterpise (32-bit) hem ofisinizde en çok ihtiyacınız olan özellikleri sunarken hem de kişisel eğlence özelliklerini içermektedir. Bireysel ve kurumsal özellikleri ile her alandaki ihtiyaçlarınız için tek bir işletim sistemi olacaktır. Grafiksel destekler ve medya destekleri ile bireysel yanınıza hitap ederken güvenlik ve performans temelli özelliklerle de kurumsal yanınıza hitap edebilecektir.

Kurumsal özellikleri arasında en fazla dikkat çeken bitlocker sürücü şifreleme özelliği olacaktır. Windows 7 enterpise (32-bit) bu özellikle verilerinizin kaybolma ya da çalınma derdi olmayacaktır. Sürücüyü şifreledikten sonra sürücü içerisine kaydettiğiniz dosyanız otomatik olarak şifrelenecektir. Farklı bir kurumsal özellik ise direct Access ile mobil bilgisayarlardan internetin bağlı olduğu istediğiniz her ortamda şirket ağına çok kolay şekilde bağlanabilir ve iletişim kurarak güncellemeler yapabilirsiniz. Gereksiz ağ trafiğinizi önleyen branchcache özelliği hatta applocker uygulaması ile de ağınızdaki farklı kullanıcılar için kısıtlamalar getirerek önemli dosyalarınıza sadece yetkili kişilerin erişmesini sağlayabileceksiniz.

Windows 7 enterpise (32-bit) arayüz olarak kullandığı windows update farklı dillerde otomatik güncelleştirmeler sunabilmektedir. Vhd formatında sanal hard diskler oluşturabilir, oluşturduğu bu ekstra alanların üzerine kurulabilen işletim sistemleri ile bilgisayarlarınızın başlatılması sağlanabilecektir. 4 gb kadar çıkan ram belleği, desteklenen fiziksel cpu sayısı da 2 olacaktır. 32 bit renk derinliği ve ıpp özelliği de kurumsal işletmeleriniz için çok önemli özellikler arasında yer alacaktır. Farklı ihtiyaçları bir arada sunan Microsoft yazılımcıları geliştirdikleri windows sürümleri ile bu alanda da bu tür kullanıcıların ihtiyacını da en profesyonel şekilde karşılamaktadırlar.

İndir:
Windows 7 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe

Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 7 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 7 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR