Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 8.1 x64 (64-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 8.1 x64 (64-bit) Türkçe
 
Windows 8.1 x64 (64-bit) Türkçe
     Windows Blue yapı numarası 9364 adıyla Mart 2013’te, internete sızan Windows 8.1 (64-bit) işletim sistemi’nin önizleme sürümü 26 Haziran 2013’te çıkmış olup, Windows’un en çok sızan işletim sistemi unvanını almıştır.

     Windows 8.1 x64 (64-bit) işletim sistemi sayesinde bundan sonra, işlemcisi 64-bit mimariyi destekleyen bilgisayar kullanıcıları olarak PC ve tabletlerde, aynı anda hem çalışıp hem de oyun oynayabilirsiniz. İçerisinde bulunan ücretsiz OneDriver çevrimiçi depolama alanı sayesinde önemli dosyalarınızı ve verilerinizi daima yanınızda taşıyabilirsiniz ve bunlara istediğiniz bilgisayar ve cihazlardan erişebilirsiniz.

     Microsoft Firmasının çıkarmış olduğu en yetenekli ve en gelişmiş işletim sistemi olan Windows 8’in ilk güncellemesi olan Windows 8.1 (64-bit) işletim sistemi, size Windows Mağazası, kişiselleştirme, arama ve bulut bağlantıları açısından gelişmiş özellikler sunmakta olup, beklenen yüksek güvenilirlik ve üst düzey koruma özelliklerine de sahip bulunmaktadır. Windows 8.1 özellikle yeni nesil dokunmatik cihazlar da çalışabilecek şekilde yüksek hızda tasarlanmıştır.

     Eğer bilgisayarınız da hali hazırda Windows 8 yüklüyse, Windows 8.1 sürümüne yükseltmek ücretsizdir. Ancak Windows’un önceki güncellemelerinden farklı olarak Windows 8.1 (64-bit) işletim sisteminin güncellemesini Windows Mağazasından temin etmeniz gerekmektedir.

     Tüm bu temel özellikleri ile eskisinden daha üstün masaüstü performansına ve harika dokunmatik ekran uygulamalarına sahip olan Windows 8.1’in yenilikleri kısaca şunlardır;
     – Ekran üzerinde açılan kutucuklara boyut seçeneği getirilmiştir.
     – Giriş ekranı daha da renkli hale getirilmiştir.
     – Masa üstüne yan yana dört adet uygulama konulabilmektedir.
     – İnternet Explorer 11 gelmiştir.

     Bilgisayar ayarları masaüstünden ayrılarak çok farklı bir tarza bürünmüş ve kapsamı daha da genişletilmiştir. Böylece başlat menüsü değil, Başlat düğmesi geri gelmiş oldu. Bu arada Başlat Menüsünün de Windows’un bir sonraki (muhtemelen Windows 9 olur) sürümünde geri geleceği kısa bir süre önce kesinleşmiş oldu.

İndir:
Windows 8.1 x64 (64-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 8.1 x64 (64-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 8.1 x64 (64-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR