Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 8.1 Core & Pro x86 (32-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 8.1 Core & Pro x86 (32-bit) Türkçe
 
Windows 8.1 Core & Pro x86 (32-bit) Türkçe
     İşlemcisi 32 bit mimariyi destekleyen bilgisayarlarda kullanılan Windows 8 (32-bit)’ in ilk büyük güncelleme sürümü olan Windows 8.1 Core & Pro x86 (32-bit) İşletim Sistemi, 17 Ekim 2013 tarihinden itibaren de Windows Store üzerinden kademeli olarak tüm dünyadaki kullanıcıların indirimine sunulmuştur.

     Windows 8.1 Core (32-bit) veya Windows 8.1 Pro (32-bit) İşletim Sistemlerini yüklemek isteyen ve cihazında Windows 8 yüklü olan kullanıcıların, cihazlarında Windows Store’u açtıkların da dev boyutlu olarak görünen “Windows 8.1’e ücretsiz güncelleştirin” kutucuğunu tıklamaları yeterli oldu.

     Giriş ekranı, önceki sürüme nazaran daha renkli hale gelmiştir. İnternet Explorer 11 gelmiştir. Giriş ekranı üzerinde açılan programları gösteren kutucuklar için boyutlandırma özelliği gelmiştir ve son olarak ta bilgisayar ayarları, masaüstünden ayrılıp daha kapsamlı hale getirilmiştir. 

     Geliştirilen uygulamalar ve getirdiği yeni ayarlarla işlerinizi epey hızlandıracak olan Windows 8.1 Core (32-bit) İşletim Sisteminin tüm temel özellikleri, eskisinden çok daha iyi bir duruma gelmiştir. Windows Mağazasında sunulan birbirinden ilginç ve eğlenceli uygulamalarla dokunmatik ekran zevkini çıkarmanın yanında çekme, dokunma ve sorunsuzca gezinme fonksiyonları için yeni yöntemler geliştirmiş olan Windows 8.1 Pro (32-bit) İşletim Sistemi, teknoloji hastalarının tutkusu haline gelmiştir.

     Windows 8.1 Core ve Pro sürümlerinden hangisini tercih etmeniz gerektiği konusu ise, sistemin hangi amaçla kullanılacağı ile bağlantılı bir husustur. Ev kullanıcıları için en ideal sürüm olan Windows 8.1 Core (32-bit) ile günlük yaşam içinde gerekli olan Windows 8.1’in tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

     Eğer profesyonel bir donanıma sahipseniz ve VDI, Hyper-V ve uzak masaüstü istemcisi gibi Windows 8.1 (32-bit) İşletim Sistemi’nin gelişmiş özelliklerini de kullanmak istiyorsanız o zaman da Windows 8.1 Pro (32-bit) İşletim Sistemi sizin için en ideal olan sürümdür.

İndir:
Windows 8.1 Core & Pro x86 (32-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 8.1 Core & Pro x86 (32-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 8.1 Core & Pro x86 (32-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR