Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 8.1 Core & Pro x64 (64-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 8.1 Core & Pro x64 (64-bit) Türkçe
 
Windows 8.1 Core & Pro x64 (64-bit) Türkçe
     Windows 8.1, Microsoft Şirketi tarafından, işlemcisi 64 bit mimariyi destekleyen bilgisayarlarda kullanılan yeni nesil işletim sistemi Windows 8 için 26 Haziran 2013’te önizleme sürümünü çıkarmış olduğu en büyük ve en kapsamlı güncellemedir.

     Windows 8.1 Core (64-bit) veya Windows 8.1 Pro (64-bit) İşletim Sistemlerini yüklemek isteyen ve cihazında Windows 8 yüklü olan kullanıcıların, cihazlarında Windows Store’u açtıkların da dev boyutlu olarak görünen “Windows 8.1’e ücretsiz güncelleştirin” kutucuğunu tıklamaları yeterli oldu.

     Microsoft’un piyasaya çıkmadan önce en çok sızan işletim sistemi rekorunu da kıran Windows 8.1 Core (64-bit) İşletim Sisteminin getirdiği yeni özellikler de şunlardır;

     Giriş ekranı, önceki sürüme nazaran daha renkli hale gelmiştir. İnternet Explorer 11 gelmiştir. Giriş ekranı üzerinde açılan programları gösteren kutucuklar için boyutlandırma özelliği gelmiştir ve son olarak ta bilgisayar ayarları, masaüstünden ayrılıp daha kapsamlı hale getirilmiştir. 

     Geliştirilen uygulamalar ve getirdiği yeni ayarlarla işlerinizi epey hızlandıracak olan Windows 8.1 Pro (64-bit) İşletim Sisteminin tüm temel özellikleri, eskisinden çok daha iyi bir duruma gelmiştir

     Windows 8.1 Core ve Pro sürümlerinden hangisini tercih etmeniz gerektiği konusu ise, sistemin hangi amaçla kullanılacağı ile bağlantılı bir husustur. Ev kullanıcıları için en ideal sürüm olan Windows 8.1 Core (64-bit) ile günlük yaşam içinde gerekli olan Windows 8.1’in tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Bunlar film izleme, müzik dinleme, indirme, yükleme, oyun oynama ve Office dosyalarıyla çalışma olabilir.

     Eğer profesyonel bir donanıma sahipseniz ve VDI, Hyper-V ve uzak masaüstü istemcisi gibi Windows 8.1 (64-bit) İşletim Sistemi’nin gelişmiş özelliklerini de kullanmak istiyorsanız o zaman da Windows 8.1 Pro (64-bit) İşletim Sistemi sizin için en ideal olan sürümdür.

İndir:
Windows 8.1 Core & Pro x64 (64-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 8.1 Core & Pro x64 (64-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 8.1 Core & Pro x64 (64-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR