Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows Vista – 7 – 8 – 8.1 KMS Activator Ultimate 2014

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows Vista - 7 - 8 - 8.1 KMS Activator Ultimate 2014
 
Windows Vista – 7 – 8 – 8.1 KMS Activator Ultimate 2014 v2.3 
     Windows KMS Activator Ultimate 2014 ile bilgisayarınızda kurulu bulunan Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1’in bütün sürümlerini lisanslı hale getirebilirsiniz. Aktivasyon süresi 180 gün olup aktivasyon bitiminde tekrar aynı şekilde lisanslama yapabilirsiniz.

     Programı kullanmaya başlamadan önce bilgisayarınıza güzel bir format atın ve anti virüs programınızı devre dışı bırakınız, aksi takdirde programı çalıştıramazsınız. Daha sonra  KMS Activator Ultimate 2014 programını yönetici olarak kurun ve çalıştırın. Ancak programın çalışabilmesi ve lisanslama yapabilmeniz için unutulmaması gereken en önemli husus daha önce sistem güncellemesi yapmamış olmanızdır. Sistem güncellemesi yaptıysanız program aktivasyon yapmanıza izin vermiyor ve birde varsa daha önce kullandığınız aktive etme programlarını da  “Clean Activation History” seçeneği ile kaldırmanız gerekiyor.

     KMS Activator Ultimate 2014 programı, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanıcılar tarafından çok basit bir şekilde kullanılabilmekte ve bilgisayarınızdaki dosyalarınızın hiçbirine zarar vermemektedir. Bu program sayesinde sınırlı ve süreli olarak kullandığımız ve birçok özelliğini kullanamadığımız işletim sistemlerinin deneme sürümlerini ücretsiz ve olay bir şekilde geçici bir süre içinde olsa aktive ederek lisanslı hale getirmiş oluyoruz.

     Aynı şekilde işletim sistemlerini aktive etmeye yarayan bir diğer Windows Lisanslama program olan kmspico’dan çok daha farklı ve kullanışlı olup test edilmiş ve yüzde yüz etkili ve kullanışlı olduğu tespit edilmiş olup güvenli bir aktivasyon programıdır.

     2014 tarihinde yenilenen bu v.2.0. sürümüyle birlikte Windows KMS Activator Ultimate 2014 programı bütün sürümleri otomatik olarak lisanslama yapan süper bir aktivasyon programı haline gelmiştir. KMS Activator Ultimate 2014 programı, teknik servisinizde veya elinizin altında bulunması gereken çok önemli programlardan biridir.

     Windows Lisanslama işlemi sonunda sisteminizi sınırsızca ve sorunsuzca tüm özellikleriyle birlikte full olarak kullanabilirsiniz.

Not:

Windows sisteminizi KMS Activator Ultimate kullanarak lisanslayabilirsiniz.

“Activation To” kısmından sisteminizi seçin, “Activation Now” butonuna tıklayın.


İndir:
Windows Vista – 7 – 8 – 8.1 KMS Activator Ultimate 2014

Windows Vista – 7 – 8 – 8.1 KMS Activator Ultimate 2014 BENZER İÇERİKLER
Windows Vista – 7 – 8 – 8.1 KMS Activator Ultimate 2014 YAPILAN YORUMLAR