Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 7 9in1 (x86x64) Türkçe (32-bit, 64-bit )

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 7 9in1 (x86x64) Türkçe (32-bit, 64-bit )
 
Windows 7 9in1 (x86x64) Türkçe
Her yeni çıkan işletim sistemi kullanıcılarına çok farklı imkânlar sunarak yeni ufuklar oluşturmaktadır. Windows 7 işletim sistemi de çok farklı sürümlerle bireysel ve kurumsal bütün kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik özellikler geliştirilmiştir. Windows 7 9 in 1 piyasadaki 9 sürümün bir arada sunulduğu bir çalışma olmaktadır. Bu çalışma ile bütün sürümleri bir arada bulabilecek, sürümlerin özellikleri yetmediğinde anında bir üst sürüme yükseltebileceksiniz.

Windows 7 all in one (32-bit) çalışması ise 32 bit sürümleri bir arada bulabileceğiniz bir çalışma olarak sunulmaktadır. Başlangıç sürümü olan starter sürümü sadece internet kullanan ev kullanıcıları için yeterli özelliklere sahip bir sürümdür. Ama biraz farklı işlemler için home basic sürümü daha ideal kullanıma sahiptir. Özellikle ekranlarda kullanılan aero özellikleri ile masaüstü uygulamalarınız hareketlenecek ve dosyalar üzerinde bulunan imleç ile içini açmadan önizleme şeklinde içeriği görebileceksiniz. Home Premium ise lcd ya da plazma televizyonlarınıza bağlanarak bilgisayarda izlediğiniz görüntüyü daha geniş ekranlara taşıyabileceksiniz.

Kurumsal kullanıcılar için ise çok daha profesyonel özellikler içeren professional sürümü yönetimsel çok fazla özelliği bulunmaktadır. Windows 7 all in one (64-bit ) çalışması daha geniş kapasite ki 64 bit sürümleri içermektedir. Kurumsal ve bireysel özellikleri bir arada bulabileceğiniz enterprise bitlocker, directaccess, branchcache, applocker gibi güvenlik ve performans açısından çok üst düzeyde özellikler içermektedir. Ultitame sürümünde ise bütün özellikler en son seviyesine ulaşmış halde bulunmaktadır. Tüm sürümler çok farklı kullanıcıların ihtiyaçları için geliştirilmiş çok üst düzeyde özellikler içermektedir. 32 bit sürümler ram kapasitesi olarak en fazla 4 gb destekleyebilirken 64 bit sürümler bu fark 192 gb gibi çok daha fazla işlem kapasitesi bulunan, profesyonel hız oluşturabilen rakamlara ulaşabilmektedir.

İndir:
Windows 7 9in1 (x86x64) Türkçe

 
Kurulumdan sonra karşınıza çıkan aktivasyon pencerisinde “Evet” derseniz lisans işleminiz gerçekleşir.
Yine de lisanslama programına ihtiyacınız olursa “Windows 7 Loader” kullanabilirsiniz.

Windows 7 9in1 (x86x64) Türkçe (32-bit, 64-bit ) BENZER İÇERİKLER
Windows 7 9in1 (x86x64) Türkçe (32-bit, 64-bit ) YAPILAN YORUMLAR