Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Turing Türkçe&İngilizce Çeviri

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
 
Turing Türkçe&İngilizce Çeviri 9.03
     Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye sözcük, kelime ve cümle çevirisi için kullanıcılara çok büyük kolaylık sağlayan Turing Çeviri programı Windows’un tüm işletim sistemlerinde kullanılabilen, kullanımı oldukça basit ve ücretsiz bir çeviri programı olup gün geçtikçe geliştirilmeye devam edilen ve kullanıcılar arasında uzun zamandan beri popüler olan eski bir çeviri programıdır.

     Kullanıcıların ihtiyacı olan basit cümlelerin kolaylıkla çevrilmesinin yanında bu cümlelerden oluşan dokümanları çevirme, hazır hikâyeler ile metinlerin çevrilmesi ve sesli çeviri gibi faydalı özellikleri de vardır.

     Turing Translation programı, veritabanında bulunan hazır hikâyelerin içinde barındırdığı binlerce kelime sayesinde Türkçe ve İngilizce kelimelerin çevirilerini gayet kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

     Kurulum gerektirmeyen Turing Translation programını sitemizden indirip zip dosyasını açmak suretiyle hemen kullanabilirsiniz. Programın içinde bulunan hazır hikâyeler, kullanıcıların İngilizce’yi daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine de yardımcı olur. Bu kelimeleri hem İngilizce okuyarak hem de kelime kelime çevirerek kelime haznenizi de geliştirebilirsiniz.

     Ayrıca Turing Çeviri Programı’ nın başlangıç seviyesinde bulunan kullanıcılara yönelik olarak yazılımın ses kayıt özelliği de bulunmakta olup son sürümüne Google çeviri özelliği de eklenmiştir.

     Turing Çeviri Programı şu an ki durumu ile kolay kelimeleri çevirebilmekte olup güncellendikçe daha da başarılı çeviriler yapmaya devam edecektir. Programa istediğiniz kelimeleri ve anlamlarını girip kaydedebilirsiniz de.

     Turing Çeviri Programının kullanıcıları tarafından da beğeni toplayan bir diğer özelliği de yazmış olduğunuz Türkçe veya İngilizce kelimeleri seslendirebilmesidir. Ayrıca programın arşivinde bulunmayan birçok kelimeyi kendiniz programa girebilirsiniz. Bu sayede hem kendinize güzel bir kelime arşivi yapmış olursunuz, hem de eksik kelimeleri tamamlamış olursunuz.

     Turing Translation’un öne çıkan ve kullanıcılar tarafından da beğeni gören özelliklerini kısaca sıralamamız gerekirse;
-Sözcük içeriğini genişletme,
-Hazır hikâyelerin çevirisi,
-Sesli çeviri,
-Basit cümlelerden oluşan dokümanları çevirebilme özelliğidir.    

İndir:
Turing Türkçe&İngilizce Çeviri

Turing Türkçe&İngilizce Çeviri YAPILAN YORUMLAR