Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PEVOCA İngilizce Kelime Öğrenme Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
 
PEVOCA İngilizce Kelime Öğrenme Programı 1.2.0
Pevoca İngilizce Kelime Öğrenme Programı, İngilizce kelimeleri akıla kalacak şekilde öğreten, en çok zorlandığınız kelimeleri hafızasına kaydederek, istediğiniz zaman onları görmenizi sağlayan, İngilizce ile iç içe olan kullanıcılar tarafından popüler olan, lisanslı ve Türkçe bir programdır. Windows işletim sistemlerinin tümüyle uyumlu çalışır. 

Pevoca İngilizce Öğrenme Programı, kişiye özel bir program sayılır. İngilizce öğrenmekte zorlanıyorsanız, kelimelerin anlamlarını hatırlamak zor geliyorsa, öğrendiğiniz kelimeleri hemen unutuyorsanız Pevoca tam sizin ihtiyacınıza cevap verecek bir program. Özellikle KPDS, YDS, ÜDS, TOEFL ve benzeri dil sınavlarına hazırlananlar için çok ideal bir programdır. Bugüne kadar yapılan sınavlarda çıkmış ve çıkması muhtemel sınavlarda çıkmış ve çıkması muhtemel binlerce kelimeyi veritabanında barındırmaktadır.

Yabancı dil öğreniminde, öğrencinin en çok zorlandığı konuların başında kelime öğrenmek gelir. Yabancı dil eğitiminde ilk öğrenilen dilbilgisinin ardından bu bilgileri pratiğe dökmek için kelime dağarcığının genişliği çok önemli bir husustur.

Bu program size kelimeleri nasıl aklınızda tutmanız gerektiğini özel testlerle pekiştirmeli olarak öğretmektedir. Kelimeleri eş anlamlı ve zıt anlamlı gruplar haline getirmenin yanında anlam türlerine göre de kelimelerin öğrenilmesine imkân tanır.

Pevoca test motoru modülü, uzun vadeli hafızaya uygun öğrenme teknikleri kullanarak geliştirilmiş olup bu modülden sınırsız sayıda test alabilirsiniz ve kısa bir sürede ne kadar kelime öğrendiğinizi görürsünüz ve bütün bunların hepsini deneme sürümünü kullanarak da elde edebilirsiniz.

Pevoca İngilizce Öğrenme Programı, en çok tercih edilen kullanıcı grupları, başta TOEFL, KPDS, YDS, ÜDS gibi İngilizce sınavlara hazırlananlar, lise ve üniversite de İngilizce okuyan öğrenciler, iş adamları, öğretmenler, yabancı dilini geliştirmek ve kelime dağarcığını arttırmak isteyenlerdir.

Pevoca İngilizce Kelime Öğrenme Programı ile tek lisans sayesinde sınırsız güncelleme yapabilirsiniz. Kullanımı kolay ve kişiye özle çalışır. Kelime öğrenmeyi eğlenceli hale getirir ve cevaplarınızın istatiğini tutar.

İndir:
PEVOCA İngilizce Kelime Öğrenme Programı

PEVOCA İngilizce Kelime Öğrenme Programı YAPILAN YORUMLAR