Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hamster eBook Converter

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Hamster eBook Converter

 

Hamster eBook Converter
     Hamster Free Book Converter Programı, Hamster Soft şirketi tarafından yayımlanmış, ücretsiz olarak, küçük boyutlu ve Türkçe kullanıcı dostu arayüze sahip e-kitap format dönüştürücü programıdır.

     Günümüzde giderek yayılan e-kitaplar için kullanıcının ihtiyaç duyacağı geniş kapsamlı bir format dönüştürücüdür. Piyasada popüler olarak bulunan Amazon, Sony, Asus, iPod, iPad, iPhone, PSP, Blackbary, Zune ve River marka e-reader (e-okuyucu)’ larda bulunan e kitap formatları için desteği bulunan Hamster Free eBook Converter, bu formatların tamamını dönüştürebilir.

     Program, yukarıda isimlerini saydığımız markalara ait iki yüzden fazla cihazı desteklemekte olup, dönüştürdüğü belli başlı formatlar; TXT, Adobe PDF, FB2, LIT, HTMLZ, PDB, LRF ve PUB’tur.

     Bu program sayesinde okumak istediğiniz e-kitapları cihazınızda uygun formatlara dönüştürmek suretiyle her an okuyabilme imkânına sahip oluyorsunuz.

     Peki, neden Hamster eBook Converter Programı derseniz; program çalışırken, reklam yazılımıydı, casus yazılımıydı gibi rahatsız edici olaylarla çevrimiçi kayıt zorunluluğu yoktur. Piyasa da yaygın olarak kullanılan tüm e-kitap biçimlerini cihazınıza uygun formata  dönüştürebilir, başta Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça, İspanyolca, Çince, Japonca ve Rusça olma üzere kırk bir farklı dilde dil desteği sunar. Kullanımı çok kolaydır, özel bilgi gerektirmez, sürükle bırak yeter. Sihirbaz tüm ayarları ile size yardımcı olacaktır. Toplu dönüştürme modu’nu da kullanarak zaman ve emekten tasarruf sağlayabilirsiniz.

     Hamster eBook Converter Programı, ev ve ofis kullanıcıları için hiçbir kısıtlama olmaksızın ücretsizdir. En son 05 Kasım 2013’te güncellenen programın son sürümü 1.0.0.13’tür.

     Bütün bunların yanında e-kitabınızı bu program sayesinde birden fazla formata dönüştürebilirsiniz. Cihazınızda bulunan e-kitaplarınızı hareket halinde, seyahatlerde ve işyerinizdeki küçük molalarda rahatça okumanıza yarayan bu programı sitemizden hemen indirerek şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndir:
Hamster eBook Converter

Hamster eBook Converter BENZER İÇERİKLER
Hamster eBook Converter YAPILAN YORUMLAR