Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MediaGet Torrent İndirme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

MediaGet Torrent İndirme

  

MediaGet Torrent İndirme 2.01.2847
     Torrent dosyaları indirmek için kullanılan MediaGet Torrent İndirme programı, aradığınız film, müzik ve oyun dosyaları en kısa zamanda bulmamızı sağlayan geniş medya arşivinin bulunduğu ve kullanıcılar arasında son dönemde popüler olan bir torrent işlemcisidir. Ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir uygulama olması, kullanıcıların programı daha fazla tercih etmelerine de neden olmaktadır. 

     LimeWire programını hepimiz biliyoruz. İşte MediaGet Torrent İndirme programı da aynı mantıkla çalışan bir paylaşım yazılımıdır.

     Bu kullanışlı uygulamanın hızlı ve ücretsiz olması kullanıcılarına zaman ve emek tasarrufu sağlamaktadır. Çeşitli kategorilere ayrılmış müzik, film ve oyun dosyalarını, MediaGet Torrent İndirme programının geniş filtreleme seçenekleri sayesinde hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca  MediaGet’in indirdiğiniz bu dosyaları çalıştırması için entegre bir medya oynatıcısı da bulunmaktadır. Bu medya oynatıcı, inmeye devam eden dosyaları çevrimiçi ortamda oynatmanıza ve indireceğiniz film ve müzikleri bu program içinde çalıştırmanıza olanak tanır.

     MediaGet Torrent İndirme programı sadece Torrent işlemcisi olmakla kalmayıp, büyük bir film ve diğer medya veritabanına sahip olup, çevrimiçi müzik ve film oynatma ve Torrent tracker arama özelliğine sahiptir. Bu programı bilgisayarınıza indirip yükleyebilmeniz için işletim sisteminizin Windows XP, 200 veya daha yüksek yada MacOS olmalıdır.

     MediaGet Torrent İndirme programının bünyesinde ayrıca çok geniş bir medya kütüphanesi mevcut olup indirdiğiniz medya dosyalarıyla kendi dosyalarınızı oluşturabilirsiniz ve bu dosyaları düzenleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz bu dosyaları da sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz veya kendiniz için eşsiz bir koleksiyon oluşturabilirsiniz.  Her bilgisayarda bulunması gereken TOP10 programlardan biri olan MediaGet Torrent İndirme programı özellikle torrent doyaları internette arayıp bulmak ve sorunsuzca kullanmak için çok işimize yarayacak bir programdır.

     Ve son olarak, aradığınız her türlü medya dosyalarını anında bulup, süratle indirmek istiyorsanız size de MediaGet Torrent İndirme programı lazım. 

İndir:
MediaGet Torrent İndirme

MediaGet Torrent İndirme BENZER İÇERİKLER
MediaGet Torrent İndirme YAPILAN YORUMLAR